Hakkımızda

"motorsikletkirala.com Hamdi Durulmuş bey tarafından 2010 yılında kurulmuş, özel motorsiklet eğitimleri yanı sıra, motorsiklet kiralama hizmetleri sunan Ankara'nın önde gelen motorsiklet kiralama merkezidir. Firmamız bünyesinde 125 cc'den 700 cc'ye kadar motorsikletler, Kiralama Şartlarına (Bakınız:Şartlar) uygun tüm sürücülerin, en hesaplı fiyatlar ile hizmetine sunulmuştur."

Siz Rahat Olun!

İster Adrese Teslim


İster Ekipmanlı!


İster Ekipmansız!

Motorsiklet Kiralamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı!

Hemen İletişimArkadaşlarımla sık sık kamp yaptığımız için motorsikletkirala.com'dan Mt-07 kiralıyorum. Sağolsun Hamdi bey çok ilgili ve güler yüzlü. Problemsiz motorsiklet kiralamak istiyorsanız tek adres motorsikletkirala.com ve Hamdi hoca.

Çağlayan T.

Motorsiklet Kirala Müşterisi

Kendi motorum şehir dışı için pek uygun değildi ve Motorsikletkirala.com la tanıştım. Hamdi bey çok ilgili ve güvenilir bir motorcu. Aynı zamanda motorsiklet sürüş eğitimleri veriyor. Güvenle kiralayabilir yolların tadını çıkarabilirsiniz.

Ertuğrul P.

Motorsiklet Kirala Müşterisi

Hamdi hoca ile motorsiklet ehliyetimi almak için eğitimlerim esnasında tanışmıştım. Sonrasında da diyaloğumuz hiç kopmadı. Arkadaşlarımın düzenlediği gezi için Motorsiklete ihtiyacım oldu ve sağolsun yine Hamdi hoca yardıma koştu. Güvenle Motorsiklet kiralayabilirsiniz.

Aysun A.

Motorsiklet Kirala Müşterisi

HEMEN ARAYIN